Nowoczesny System Wave

  Dzięki niemu montowanie zasłon lub firan jest bardzo proste. Prosty chwyt z taśmą marszczącą. Wyróżniają się estetycznym wyglądem, dzięki czemu idealnie pasują do wystroju okien w kuchni, łazience lub salonie. System Wave pozwala na dowolne marszczenie tkaniny oraz ułożenie jej w każdej możliwej konfiguracji.

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób firanka ma zostać ułożona i jaki efekt fali chce się uzyskać. Montaż zasłony w Systemie Wave możliwy jest dzięki dodatkowym akcesoriom: suwakom na sznurku co 6cm lub co 8cm, taśmie FES 77mm oraz haczykom “ślimak”. Sprawiają one, że przesuwanie i marszczenie materiału jest znacznie prostsze. Uzyskany efekt końcowy będzie doskonale współgrał z dowolną aranżacją wnętrza. Oferowany przez nas system Wave wyróżnia się prostotą wykonania oraz sporymi możliwościami dotyczącymi upięcia kotar lub firanek na karniszu.

System Wave jest kompatybilny z szynami TS, karniszami sznurkowymi AT621, karniszami elektrycznymi trIQ, Glydea oraz Autoline.

Taśma EASYFOLD
Taśma Easyfold

Taśma Easyfold

taśma WAVE
Taśma TRS FES mini 77mm

Taśmę tą możemy dowolnie zmarszczyć, wpinając suwaki odpowiednio w kieszonki. Ilość na rolce (m): 50 m Szerokość (mm): 77 mm Ilość rzędów kieszonek: 1 Skład: 100% poliester Kolor: transparentny Szerokość taśmy: 77 mm

suwak
Suwak FES

Suwak FES

suwak fes
Suwak FES 100% mini 6cm cl

Ilość w paczce: 60 m / 1000 szt Odległość miedzy suwakami: 6 cm Kolor: biały

suwak fes
Suwak FES 100% mini 8cm cl

Ilość w paczce: 80 m / 1000 szt Odległość miedzy suwakami: 8 cm Kolor: biały

taśma welurowa
Bandex NOVA – taśma falująca

Nr. katalogowy: 1043918 Ilość na rolce (m): 50 m Szerokość (mm): 75 mm Marszczenie: dowolne Ilość rzędów kieszonek: 2 Skład: 100% poliester Kolor: transparentny