Nowoczesny System Wave

  Dzięki niemu montowanie zasłon lub firan jest bardzo proste. Prosty chwyt z taśmą marszczącą. Wyróżniają się estetycznym wyglądem, dzięki czemu idealnie pasują do wystroju okien w kuchni, łazience lub salonie. System Wave pozwala na dowolne marszczenie tkaniny oraz ułożenie jej w każdej możliwej konfiguracji.

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób firanka ma zostać ułożona i jaki efekt fali chce się uzyskać. Montaż zasłony w Systemie Wave możliwy jest dzięki dodatkowym akcesoriom: suwakom na sznurku co 6cm lub co 8cm, taśmie FES 77mm oraz haczykom “ślimak”. Sprawiają one, że przesuwanie i marszczenie materiału jest znacznie prostsze. Uzyskany efekt końcowy będzie doskonale współgrał z dowolną aranżacją wnętrza. Oferowany przez nas system Wave wyróżnia się prostotą wykonania oraz sporymi możliwościami dotyczącymi upięcia kotar lub firanek na karniszu.

System Wave jest kompatybilny z szynami TS, karniszami sznurkowymi AT621, karniszami elektrycznymi trIQ, Glydea oraz Autoline.

taśma WAVE
Taśma TRS FES mini 77mm

Taśmę tą możemy dowolnie zmarszczyć, wpinając suwaki odpowiednio w kieszonki. Ilość na rolce (m): 50 m Szerokość (mm): 77 mm Ilość rzędów kieszonek: 1 Skład: 100% poliester Kolor: transparentny Szerokość taśmy: 77 mm

suwak fes
Suwak FES 100% mini 6cm cl

Ilość w paczce: 60 m / 1000 szt Odległość miedzy suwakami: 6 cm Kolor: biały

suwak fes
Suwak FES 100% mini 8cm cl

Ilość w paczce: 80 m / 1000 szt Odległość miedzy suwakami: 8 cm Kolor: biały

taśma welurowa
Bandex NOVA – taśma falująca

Nr. katalogowy: 1043918 Ilość na rolce (m): 50 m Szerokość (mm): 75 mm Marszczenie: dowolne Ilość rzędów kieszonek: 2 Skład: 100% poliester Kolor: transparentny